O nas

Poznaj nas lepiej

SORDYL UBEZPIECZENIA to firma rodzinna, która od ponad 29 lat stawia sobie za cel świadczenie usług w zakresie ubezpieczeniowego na najwyższym poziomie. Cechuje nas sumienność, profesjonalizm i dbałość o to, by każdy Klient uzyskał najbardziej korzystne dla siebie rozwiązanie. Możesz nam zaufać!

Historia firmy

SORDYL UBEZPIECZENIA to dziś jedna z największych i najczęściej nagradzanych agencji w Małopolsce. By świadczyć dla Ciebie usługi na najwyższym poziomie, już od ponad 29 zbieramy doświadczenie zawodowe i budujemy zespół najlepszych agentów. O najwyższą klasę oferowanych rozwiązań dbają już dwa pokolenia rodziny Sordyl.

Agencja SORDYL UBEZPIECZENIA została założona w 1991 roku przez Jolantę Winiarską – Sordyl i oferowała ubezpieczenia w powstałej w tamtym czasie firmie POLONIA S.A. Ponieważ oferowane przez Agencję usługi okazały się być niezwykle konkurencyjne, w krótkim czasie firma zyskała zaufanie wielu nowych klientów. By rozwijać Agencję, do zespołu dołączył Jan Sordyl (obecny współwłaściciel). Zarówno Jolanta Winiarska – Sordyl, jak i Jan Sordyl postawili sobie za cel zbudować firmę, która nie tylko świadczy usługi na najwyższym poziomie, ale i z szacunkiem i życzliwością odnosi się do każdego klienta. SORDYL UBEZPIECZENIA cel ten niezmiennie realizuje od ponad 29 lat. Z czasem, gdy działalność Agencji poszerzała się o nowe usługi, do zespołu dołączyła również Katarzyna Sordyl-Jamborska.

Obecnie, zaufało nam ponad 17,300 klientów indywidualnych oraz 1,200 firm.

Właściciele

Nasi pracownicy

Siedziba firmy

Jako firma rodzinna, swoją działalność w 1991 zaczynaliśmy w domu rodzinnym państwa Sordyl w Sułkowicach k/Andrychowa przy ulicy Beskidzkiej. Wraz ze zdobywaniem zaufania kolejnych zadowolonych klientów, zwiększaniem wachlarza oferowanych usług oraz zatrudnieniem kolejnych pracowników, postanowiliśmy przenieść siedzibę naszej firmy do centrum Andrychowa.

W czerwcu 2001 siedziba firmy została w rezultacie przeniesiona do lokalu mieszczącego się na ulicy Rynek 22, tuż koło ronda Solidarności.

Dzięki zaufaniu, którym nas darzycie, nasza firma nieustannie się rozwija. W odpowiedzi na duże zainteresowanie oferowanymi przez nas usługami i w trosce o komfort naszych klientów, w marcu 2020 roku ponownie przenieśliśmy swoją siedzibę – tym razem do nowo wybudowanego biurowca przy ulicy Rynek 21, sąsiadującego z naszą poprzednią siedzibą (patrz: mapa). Rozwiązanie to gwarantuje spokojną, komfortową i prywatną atmosferę przy każdym kontakcie z naszymi agentami. Zapewniamy naszym klientom darmowe WiFi, możliwość płatności kartą, klimatyzację oraz darmowy parking. Ponadto, jako że siedziba naszej agencji jest na parterze – osoby niepełnosprawne/z trudnościami związanymi z poruszaniem się mają do nas łatwy dostęp.

NOWA SIEDZIBA FIRMY SORDYL UBEZPIECZENIA

Andrychów, Rynek 21

Nasze motto: kompleksowa obsługa oraz troska o to, co najważniejsze

W naszej pracy od lat kierujemy się wysokim poziomem etyki zawodowej. Jesteśmy niezwykle dumni z tego, że wielu klientów ufa nam od prawie trzech dekad i nieustannie odnawia z nami współpracę. Jesteśmy znani z fachowej obsługi i wysokiego zadowolenia z świadczonych przez nas usług. Jesteśmy dla naszych klientów nie tylko, gdy sprawy idą po ich myśli – sumiennie pomagamy również w kontaktach z Towarzystwami Ubezpieczeniowymi w wypadku roszczeń oraz sterowania wypłatami należnych świadczeń. Zawsze jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Osobiście szkolimy wszystkie osoby podejmujące u nas pracę w roli agenta. Dlatego gwarantujemy, że każdy kontakt z SORDYL UBEZPIECZENIA zaowocuje w usługi świadczone na najwyższym poziomie.

Jak generowana jest Twoja oferta? Nasi doświadczeni pracownicy prowadzą w Twoim imieniu mediację z Towarzystwami Ubezpieczeniowymi, w taki sposób, aby zasugerowana propozycja była jak najbardziej korzystna pod względem zawartych usług i finansowym. Wspólnie z klientem wybieramy najodpowiedniejsze Towarzystwo Ubezpieczeniowe. Chętnie wyjaśnimy niejasne kwestie, doradzimy i sprawimy, by byli Państwo w pełni zadowoleni z zasugerowanego pakietu.

Dlaczego SORDYL UBEZPIECZENIA?

Agencję SORDYL UBEZPIECZENIA wyróżnia nie tylko rodzinny charakter, lata doświadczenia i dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów. Nasza rzetelność I wysoki poziom świadczonych usług sprawiają, że ze współpracy zadowoleni są nie tylko klienci, ale i Towarzystwa Ubezpieczeniowe. Pomaga to negocjować korzystne oferty, a że współpracujemy ze wszystkimi największymi Towarzystwami Ubezpieczeniowymi, u których posiadamy uprawnienia do wszystkich oferowanych przez nie produktów - Ty również stoisz przed największym dostępnym wyborem na rynku.

1
2
3
4
5
6
7
ADRES
Rynek 21
34-120 Andrychów

Zapraszamy codziennie
8:00 - 18:00

Soboty
8:00 - 13:00

Płatność kartą
Darmowe Wi-Fi
Udogodnienia dla niepełnosprawnych
Klimatyzacja
Parking
do góry