Oferta

Ubezpieczenia dla Firm

Każdy, kto prowadzi działalność gospodarczą musi zdawać sobie sprawę, że poza potencjalnymi zyskami generowanymi przez firmę, prowadzenie biznesu to również narażanie się na znaczące ryzyko. Ubezpieczenia dla Firm to zabezpieczenie Twoich finansów i solidny fundament dla każdej działalności gospodarczej.

Ubezpieczenia na Firm: dlaczego SORDYL UBEZPIECZENIA?

Szeroki zakres ubezpieczenia to solidny fundament dla Twojej działalności gospodarczej. Twój spokój ducha i bezpieczna przyszłość są tego warte. Proponowane rozwiązania to ubezpieczenie budynku, zajmowanych lokali, rzeczy ruchomych, a także nakładów inwestycyjnych. SORDYL UBEZPIECZENIA przedstawi ofertę stworzoną w sposób, który znakomicie odzwierciedli zapotrzebowania Twojej firmy. Nasze rozwiązania zawierają ubezpieczenie od całego spektrum ryzyka, w tym ochronę przed ryzykiem nieznanym.
Dzięki ubezpieczeniu odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzonej działalności gospodarczej, majątek ubezpieczonego podmiotu jest chroniony przed konsekwencjami szkody wyrządzonej osobie trzeciej. Rozwiązanie to zabezpiecza więc majątek ubezpieczonego, który dzięki ubezpieczeniu nie zostanie obciążony. Ponadto, posiadanie polisy OC z zakresem ubezpieczenia i proporcjonalną do prowadzonej działalności wysokością sumy gwarancyjnej to coraz częściej konieczny warunek do zawarcia umowy handlowej, lub też do przystąpienia do przetargu o zamówienie publiczne.

Ubezpieczenia dla Firm oferowane przez SORDYL UBEZPIECZENIA to między innymi:

  • ochrona mienia przed zdarzeniami losowym, w tym przed powodzią i pożarem
  • ochrona mienia przed dewastacją, kradzieżą i włamaniami
  • ochrona sprzętu elektronicznego i wartościowych przedmiotów
  • ochrona przed odpowiedzialnością cywilną
  • ochrona szklanych powierzchni, w tym szyb, od stłuczeń
  • ochrona mienia w transporcie (cargo)
1
2
3
4
5
6
7
ADRES
Rynek 21
34-120 Andrychów

Zapraszamy codziennie
8:00 - 18:00

Soboty
8:00 - 13:00

Płatność kartą
Darmowe Wi-Fi
Udogodnienia dla niepełnosprawnych
Klimatyzacja
Parking
do góry