Oferta

Ubezpieczenia na Życie

Ubezpieczenia na Życie to rodzaj ubezpieczenia, którego podmiotem jest życie ubezpieczonego. Śmierć osoby ubezpieczonej skutkuje w obowiązek wypłaty gwarantowanego świadczenia przez Towarzystwo Ubezpieczeniowe, u którego takie ubezpieczenie zostało wykupione. W SORDYL UBEZPIECZENIA, oferujemy zarówno ubezpieczenia indywidualne, jak i grupowe.

Ubezpieczenia na Życie: dlaczego SORDYL UBEZPIECZENIA?

Ubezpieczenie na Życie to gwarancja ochrony życia i zdrowia dla Ciebie i Twojej rodziny. Oferujemy zarówno ubezpieczenia indywidualne, jak i grupowe. To Ty decydujesz, na jaką kwotę ubezpieczenie ma się opiewać i jak długo będzie ono obowiązywało.
Ponieważ SORDYL UBEZPIECZENIA współpracuje z najlepszymi Towarzystwami Ubezpieczeniowymi, nasza oferta jest w stanie idealnie odzwierciedlić oczekiwania naszych klientów. Ponadto, Ubezpieczenia na Życie przez nas oferowane mogą zabezpieczać Ciebie i Rodzinę przed dodatkowym rodzajem ryzyka, w tym: poważnym zachorowaniem, pobytem w szpitalu, długą rekonwalescencją, śmiercią rodziców/teściów/innych członków rodziny. Wybierz komfort dla siebie i Twojej Rodziny - żyj bez strachu przed tym, co nieoczekiwanie może przynieść przyszłość.

SORDYL UBEZPIECZENIA poprowadzi w Państwa imieniu negocjacje z Towarzystwami Ubezpieczeniowymi – tak, by oferowana propozycja była dla klienta najkorzystniejsza. Ponadto, poprzez późniejsze kontakty z Towarzystwami Ubezpieczeniowymi troszczymy się również o wypłatę należnych środków. Twój komfort w tych trudnych życiowych sytuacjach, jak i profesjonalna i kompleksowa obsługa każdego klienta to nasz najwyższy priorytet. Jesteśmy dla Ciebie!

1
2
3
4
5
6
7
ADRES
Rynek 21
34-120 Andrychów

Zapraszamy codziennie
8:00 - 18:00

Soboty
8:00 - 13:00

Płatność kartą
Darmowe Wi-Fi
Udogodnienia dla niepełnosprawnych
Klimatyzacja
Parking
do góry