Oferta

Ubezpieczenia Zdrowotne

Dzięki Ubezpieczeniu Zdrowotnemu, masz dostęp do prywatnej opieki medycznej zapewnianej przez rozbudowaną sieć placówek medycznych na terenie całej Polski. To opieka dla Ciebie, ale też inwestycja w zdrowie i bezpieczeństwo Twojej rodziny!

Ubezpieczenia Zdrowotne: dlaczego SORDYL UBEZPIECZENIA?

W obliczu nieustannie wydłużających się kolejek w państwowej służbie zdrowia, gdzie na wizytę trzeba czekać przez miesiące (a nawet lata!), ponad połowa Polaków decyduje się na wizyty w prywatnych gabinetach lekarskich. Opłacane jednorazowo, wielokrotne wizyty w ciągu każdego roku mogą nadszarpnąć domowy budżet. Alternatywnym rozwiązaniem jest Ubezpieczenie Zdrowotne, które pokryje wszystkie te koszty.
Prywatne Ubezpieczenie Zdrowotne to łatwy i pozbawiony dodatkowych wydatków dostęp dla Ciebie i Twojej rodziny do prywatnych gabinetów lekarskich i zabiegowych na terenie całej Polski. Dzięki Ubezpieczeniu Zdrowotnemu, Ty i Twoja rodzina szybko i bezproblemowo odbędziecie wizytę u lekarza rodzinnego, czy też pediatry, w wypadku chociażby zwykłego przeziębienia. Ale Ubezpieczenie Zdrowotne to też dostęp do najwyżej klasy lekarzy specjalistów w wypadku poważnych i skomplikowanych schorzeń. Ponadto, Ubezpieczenia Zdrowotne oferują również dostęp do diagnostyki medycznej, rehabilitacji oraz pełnego wachlarza usług stomatologicznych.
W niektórych kręgach przyjęło się, że Ubezpieczenia Zdrowotne gwarantujące dostęp do prywatnego abonamentu medycznego to rozwiązanie, na które stać jedynie zamożnych klientów. Jest to jednak błędne założenie – Ubezpieczenie Zdrowotne można indywidualnie dostosować w kwestii nie tylko świadczonych usług, ale i również możliwości finansowych klienta. W SORDYL UBEZPIECZENIA zrobimy to za Ciebie!

Prywatne Ubezpieczenie Zdrowotne gwarantuje łatwy i bezpłatny dostęp do:

  • lekarzy pierwszego kontaktu, w tym lekarza rodzinnego i pediatry
  • światowej klasy lekarzy specjalistów
  • nowoczesnych klinik
  • badań – zarówno rutynowych badań krwi, jak i drogich i ciężko dostępnych badań specjalistycznych
  • świetnie wyposażonych szpitali
1
2
3
4
5
6
7
ADRES
Rynek 21
34-120 Andrychów

Zapraszamy codziennie
8:00 - 18:00

Soboty
8:00 - 13:00

Płatność kartą
Darmowe Wi-Fi
Udogodnienia dla niepełnosprawnych
Klimatyzacja
Parking
do góry